.

 

"המשקפיים הסגולים של דוד חיים" 

ספר לילדים גיבורי - על!

 

כל אחד יכול להפוך לגיבור על

הספר "המשקפים הסגולים של דוד חיים" יגלה בפניכם עולם חדש ומסקרן של צבעים ותחושות

עולם שבו הקשיים נעלמים בזכות עדשות צבעוניות.

ביחד עם הילדים, תוכלו לגלות שאפשר לחיות אחרת מקטן ועד גדול ולהצליח בהכל.

כי הגיע הזמן להוציא את גיבור  העל שבפנים החוצה.

 

 על הספר

"המשקפים הסגולים של דוד חיים" הוא ספר על תסמונת בשם אירלן.

הספר מספר על דוד חיים שמאז ומתמיד התקשה בקריאה. יום אחד הוא קיבל משקפים סגולים שהפכו אותו לגיבור-על ומאז השתנו חייו: הוא קורא ברצף וללא כל קושי.

 

הספר נכתב עבור ילדות וילדים שהקריאה היא משימה מורכבת עבורם והם מתקשים לקרוא ברצף. משקפי גיבורי העל הצבעוניים, משקפי אירלן, מותאמים בצורה מדויקת לכל אחת ואחד. אצל רבים השינוי הוא מידי והם מצליחים להתגבר על הקשיים כמו גבורי-על! 

 

הספר מצליח לקחת את התסמונת שרבים עדיין לא מכירים ובצורה פשוטה ומעניינת להסביר איך כל אחד ואחת הסובלים מקושי זה, יכולים לחיות טוב יותר ולשפר את איכות החיים פלאים בעזרת עדשות אירלן הצבעוניות.

  אז למה כדאי לכם לקרוא את הספר?  

מי אני?

נעמי לאלזר, בעלת תואר שני בחינוך, תוכניות לימודים ומולטימדיה. במשך 30 שנה, לימדתי בבתי ספר יסודיים והייתי מדריכה פדגוגית במכללה למורים.

לאחר קבלת התואר השני בחינוך, פניתי ללמוד שיטות משלימות להרחבת היידע שלי ובחיפוש פתרונות עבור תלמידיי, ועבור הבן שלי שנולד עם קשיים רבים ונמצא על הרצף האוטיסטי בתפקוד גבוה.

לפני כ- 15 שנים הקמתי וייסדתי את מרכז "לעוף רחוק" – המרכז לשיפור כישורים, שמאז ועד היום מציע פתרונות טבעיים לילדים ולבוגרים המתמודדים עם קשיים התנהגותיים, חברתיים, רגשיים ולימודיים ומתמקד בקשיי קשב וריכוז.

בחיפושיי אחר דרכים להתמודד באופן מוצלח עם קשיי הקריאה של תלמידי ומטופלי נחשפתי לשיטת אירלן ומצאתי בה פתרון יעיל ופשוט, טבעי ולא פולשני לקשיים אלו. כשילדים או בוגרים מגיעים לאבחון בשיטת אירלן בשל קשיים בקריאה ומקבלים מענה ופתרון אני מאושרת, כי אני יודעת שהם יעופו רחוק...

המסע שלי

המסע שלי עם שיטת אירלן החל לפני כ- 15 שנים.

נחשפתי לשיטת אירלן באחד הקורסים שלמדתי וידעתי שיגיע היום
ואלמד את השיטה.
היום הזה הגיע לאחר מספר שנים – למדתי את שיטת אירלן והוקסמתי!
הבנתי את הפוטנציאל האדיר לסייע לילדים בני נוער ומבוגרים.
כשחולמים – מגשימים, לפני יותר מ- 4 שנים טסתי למרכז אירלן הבינלאומי, אל הגברת הלן אירלן. פגשתי אישה מקצועית, עוצמתית, ממוקדת מטרה - אצלה למדתי להתאים עדשות מסננות צבע – ומרגע זה פשוט נכבשתי.
ביום שקיבלתי מידי הלן את התעודה המסמיכה אותי להתאים עדשות אירלן ולהכשיר מאבחנות לשלב השקפים – דמעות זלגו מעיני, מבעד לדמעות אמרתי: "הלן, איך גילית את הדבר המופלא הזה? יש לך זכות גדולה בעולם"
מרגע חזרתי לישראל והקמת "מרכז אירלן לעוף רחוק" צוות המקום ואני ממוקדים במטרה להעלות את המודעות ולסייע לילדים, בני נוער ומבוגרים לשנות את חייהם ולעוף רחוק.
לפני מספר חודשים החלטתי להוציא לאור את הספר:

"המשקפיים הסגולים של דוד חיים".

מספר מטרות עמדו לנגד עיני: העלאת המודעות דרך סיפור וחוויה, שכל ילד וילדה ידעו שהם גיבורי על והם יכולים לממש את כישוריהם והעוצמות שלהם בדיוק כמו דוד חיים, זוהר ומאור, שכל אחד יוכל לקחת את הספר לגן, לבית הספר ולהראות לחברים ולקרובים- יכול להיות שבכך תוכלו לעזור לרבים מחבריכם שאינם מודעים לפתרון הפשוט והאיכותי לשנות את מהלך החיים ולעוף הכי רחוק.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.